Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket sink bowls.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 715074 sink bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 715074 1-15/16 Inch Diameter Control Knob Black Notch Up
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 715074 |
| Manufacturer Part # | 715074 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 715074 Bj Knob Lo-400f 1-15/16" Dia Black Notch Up, Protrusion Extends 1-1/4" From Back Of Knob., Jade Jgt Jsr
