- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 714941 12 Inch Rack Slide for Walk-In Coolers and Commercial Kitchens
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 714941 |
| Manufacturer Part # | 714941 |
| Height | 1.4" |
| Width | 12.15" |
| Depth | 18.25" |
| Weight | 2.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 714941 Lh Rack Slide