Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Turbochef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbochef 71489 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 71489 Fuse 20 Amp ATMR Circuit Protection for Foodservice Equipment
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 71489 |
| Manufacturer Part # | 71489 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 71489 Fuse 20a Atmr Individual
