RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket kitchen essentials.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 714475 kitchen essentials
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 714475 18-3/8 Inch Rack Slide Ch Stainless Steel for Vulcan Equipment
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 714475 |
| Manufacturer Part # | 714475 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 714475 Rack Slide - Ch, 18-3/8" Long, Vulcan
