- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 714214 13.25 Inch Strip Gasket per Foot OEM Replacement
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 714214 |
| Manufacturer Part # | 714214 |
| Height | 3.95" |
| Width | 13.25" |
| Depth | 14.9" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 714214 Strip Gasket (per Foot)