RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 71390 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 71390 13 Inch Coil Evaporator Stainless Steel for OEM Refrigeration
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 71390 |
| Manufacturer Part # | 71390 |
| Height | 9" |
| Width | 13" |
| Depth | 26" |
| Weight | 5.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 71390 Coil Evaporator 5 X 14 X 1.9 Lp Ba
