RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 713-165D-52-08-W commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 713-165D-52-08-W 52.5 Inch White Breaker Cab Electrical
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 713-165D-52-08-W |
| Manufacturer Part # | 713-165D-52-08-W |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 53" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 713-165D-52-08-W Breaker Cab White 52.5lv/mm/hb