RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial broilers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 712529 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 712529 21 Inch Infrared Burner with Screen To Wolf Broiler Old Style 855
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 712529 |
| Manufacturer Part # | 712529 |
| Height | 6" |
| Width | 21" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 6.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 712529 Infrared Burner W/screen 19" X 5", Wolf Broiler Old Style 855
