RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 712380 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 712380 2.15 Inch Spacer Tubing Sleeve OEM Grade Corrosion Resistant
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 712380 |
| Manufacturer Part # | 712380 |
| Height | 1" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 712380 Spacer Tubing Sleeve Cm J
