Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial broilers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 712302-00001 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 712302-00001 13 Inch Broiler Rack with Stop Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 712302-00001 |
| Manufacturer Part # | 712302-00001 |
| Height | 2.25" |
| Width | 13.25" |
| Depth | 45.5" |
| Weight | 7.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 712302-00001 Broiler Rack W/stop 45-1/2" X 13", Vulcan Cheesemelter Cmj Ce 48"
