RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 71230-1 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 71230-1 8 Inch Gasket Door for 24 Inch Column Refrigeration
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 71230-1 |
| Manufacturer Part # | 71230-1 |
| Height | 2.75" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 71230-1 Gasket Door 24 Inch Column
