RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 71210 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 71210 18 Inch Stainless Steel Dual Bean Hopper with Easy Access
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 71210 |
| Manufacturer Part # | 71210 |
| Height | 14" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 71210 Hopper Gnb Dual Bean