- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 712098 1.2 Inch Corrosion Resistant Sink Strainer Basket
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 712098 |
| Manufacturer Part # | 712098 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 712098 F Strainer Sink Basket
