RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 712-048D-10 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 712-048D-10 Door Gasket 17 Inch OEM with Replacement - 1 Pack
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 712-048D-10 |
| Manufacturer Part # | 712-048D-10 |
| Height | 5" |
| Width | 17" |
| Depth | 21" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 712-048D-10 Door Gasket