RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 712-047D-14 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 712-047D-14 5.9 Inch Drawer Gasket Wtxcs60 Food Safe Polymer
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 712-047D-14 |
| Manufacturer Part # | 712-047D-14 |
| Height | 3.45" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 23.25" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 712-047D-14 Gasket Drawer Wtxcs60 Xlarge
