RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 712-047D-07 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 712-047D-07 8 Inch Gasket Door Seal Rubber Compatible Beverage Air
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 712-047D-07 |
| Manufacturer Part # | 712-047D-07 |
| Height | 2.85" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 24.7" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 712-047D-07 Gasket Door Mm/hb 49 Full Soli
