RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 712-047D-03 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 712-047D-03 9 Inch Gasket Door Rubber for Refrigeration
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 712-047D-03 |
| Manufacturer Part # | 712-047D-03 |
| Height | 4" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 25.75" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 712-047D-03 Gasket Door Mm/hb 23 F
