RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 712-013C-09 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 712-013C-09 21 3/4 Inch Gasket Magnetic Seal for Refrigeration
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 712-013C-09 |
| Manufacturer Part # | 712-013C-09 |
| Height | 2.65" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 25.4" |
| Weight | 2.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 712-013C-09 Gasket 21 3/4in X 58 1/2 Bev Snap In Magnetic