RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air merchandising refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 712-013C-04 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 712-013C-04 6.65 Inch Gasket for Beverage Air Refrigeration
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 712-013C-04 |
| Manufacturer Part # | 712-013C-04 |
| Height | 3.25" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 23.85" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 712-013C-04 Gasket Door Mt49