RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 712-012D-49 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 712-012D-49 10 Inch Gasket Drawer Bottom with Seal for Refrigeration
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 712-012D-49 |
| Manufacturer Part # | 712-012D-49 |
| Height | 1.6" |
| Width | 10.45" |
| Depth | 14.8" |
| Weight | 1.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 712-012D-49 Gasket Drawer(bottom) 32.125 X 8.5 Sp
