RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 712-012D-14 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 712-012D-14 24.1875 Inch Water Resistant Gasket Drawer Top
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 712-012D-14 |
| Manufacturer Part # | 712-012D-14 |
| Height | 2.5" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 11.1" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 712-012D-14 Gasket Drawer Top Wtrcs36 24.1875x9.1