RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 712-012D-06 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 712-012D-06 9 Inch Water Resistant Gasket Plug for Refrigeration
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 712-012D-06 |
| Manufacturer Part # | 712-012D-06 |
| Height | 2.25" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 16.35" |
| Weight | 1.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 712-012D-06 Gasket Plug 8.36 X15.4 Wtrcs
