Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air 712-012D-03 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 712-012D-03 29.125 Inch Door Gasket for Beverage Air Units
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 712-012D-03 |
| Manufacturer Part # | 712-012D-03 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 712-012D-03 Door Gasket 29.125x66.75