Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air -712-012D-02 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air -712-012D-02 23-1/8 Inch Rubber Door Gasket Magnetic Grey
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | -712-012D-02 |
| Manufacturer Part # | -712-012D-02 |
| Height | 1.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 15" |
| Weight | 2.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air -712-012D-02 Door Gasket [ 23-1/8" X 62-3/4" ] [rubber ] [ Type R], 9/16" Mag 1" Base 5/8" High, [magnetic ] Grey ] [snap Mount], Beverage Air Ef24 Ef48 Ef74 Er24 Er48 Er74, Pf24 Pf48 Pf74 Pr24 Pr48 Pr74 Pw24 Pwd24
