RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 711S-0212 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 711S-0212 Length 0.45 Inch Split Pin Corrosion-Resistant Steel
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 711S-0212 |
| Manufacturer Part # | 711S-0212 |
| Height | 0.05" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 711S-0212 Split Pin
