Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Marsal And Sons 71182 1.95 Inch Tear Drop OEM Durable Component
Item:
#1502482
Technical details
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 71182 |
| Manufacturer Part # | 71182 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Marsal And Sons 71182 1.95 Inch Tear Drop OEM Durable Component
$95.01
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 71182 Tear Drop 3
