RestaurantSupply.com is your trusted source for Bizerba scale parts and scale accessories.
- Authorized Bizerba dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bizerba 71092130000 scale parts and scale accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bizerba 71092130000 Capacitor 420 to 470 Volt 6uf for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Bizerba |
|---|---|
| Model Number | 71092130000 |
| Manufacturer Part # | 71092130000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bizerba 71092130000 Capacitor 420/470 Volt 6uf