RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 7108 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 7108 1/4 Inch Double O-Ring Inlet Fitting with 90 Degree Angle
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 7108 |
| Manufacturer Part # | 7108 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 7108 Inlet Ftg 1/4 90 Degree Dbl O