- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 71067 6.75 Inch Control Door Assembly with Stainless Steel Trim
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 71067 |
| Manufacturer Part # | 71067 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 16.05" |
| Weight | 1.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 71067 Control Door Assembly Sd S/s Trim
