FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass -7102-01 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass -7102-01 12 Ft Reel Hose Expose 3/8 Inch NPT with Stainless Steel
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | -7102-01 |
| Manufacturer Part # | -7102-01 |
| Height | 19.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 19" |
| Weight | 1.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass -7102-01 Material Stainless Steel, Includes 111-1082 Hold Down Ring, 111-1097 Washer, National Pipe Thread 3/8", Lead Free Y, Pounds Per Square Inch 300
