RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco 71003 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 71003 Faucet Seat Cup for Hot Water OEM Component Durable Synthetic
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 71003 |
| Manufacturer Part # | 71003 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 71003 Faucet Seat Cup For Hot Water
