RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 7100103 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 7100103 0.65 Inch Safety Switch Commercial Equipment Impact-Resistant
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 7100103 |
| Manufacturer Part # | 7100103 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 7100103 Switch Safety (ce)