- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 70992 0.8 Inch OEM Beverage Receptacle with Quarter Turn Design
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 70992 |
| Manufacturer Part # | 70992 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 70992 Receptacle 1/4 Turn
