Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 7094 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 7094 2.7 Inch Stainless Steel Faucet with Red Handle Chrome Finish
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 7094 |
| Manufacturer Part # | 7094 |
| Height | 1.85" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 7094 Chrome Faucet Red Hndl
