RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 70926 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 70926 3 Inch Sensor Blower Control for Commercial Ovens
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 70926 |
| Manufacturer Part # | 70926 |
| Height | 0.4" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 70926 Sensor Blwr Rot/dir
