- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 70826 Rail Thermostat 3.5 Inch OEM for Commercial Refrigeration Units
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 70826 |
| Manufacturer Part # | 70826 |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 70826 Rail Thermostat (a19aba) Msl# A19
