- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 70807 Fan Motor Rfg Msl Fm1000 OEM Durable for Refrigeration
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 70807 |
| Manufacturer Part # | 70807 |
| Height | 2.45" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 1.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 70807 Fan Motor Rfg Msl# Fm1000
