RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 7079 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 7079 1/2 Barb Tee Connection with Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 7079 |
| Manufacturer Part # | 7079 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 7079 Tee 1/2 Barb Ss