RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 70709 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 70709 Release Sheet Clip for Taylor New Grill
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 70709 |
| Manufacturer Part # | 70709 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 70709 Release Sheet Clip For New Grill
