Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 7070192R 18.75 Inch Door Gasket OEM for Giorik Evo Models
Item:
#1477642
Technical details
| Manufacturer | Giorik |
|---|---|
| Model Number | 7070192R |
| Manufacturer Part # | 7070192R |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 16.8" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 7070192R 18.75 Inch Door Gasket OEM for Giorik Evo Models