RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 706771-A cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 706771-A 2 Inch Tubing Pilot Assembly for Gas Ranges and Grills
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 706771-A |
| Manufacturer Part # | 706771-A |
| Height | 5" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 706771-A Pilot Assembly 5-1/4" Long X 2" Overall Width, 3/16" Tubing W/ Nut & Sleeve., Wolf Broiler Scb, Range Ch Chss R, Range/grill F Fs
