RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 7067 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 7067 1 Inch Ubend Manifold Dual Inlet for Foodservice Plumbing
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 7067 |
| Manufacturer Part # | 7067 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 7067 Ubend Manifold (2) 1/2 X 3/8 B