RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion faucet and drain accessories.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 706634 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 706634 5-3/4 Inch Silicone Tube Assembly for Champion Dishwasher
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 706634 |
| Manufacturer Part # | 706634 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 706634 Tube Assembly, 5-3/4" Long 1/4" X 3-3/4" Long Silicone Tubing, Champion Dishwasher Cg-4 -6
