RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 706-250D commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 706-250D 0.85 Inch Hinge Cam Right Insert Zinc Alloy - Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 706-250D |
| Manufacturer Part # | 706-250D |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 706-250D Hinge Cam Rh Insert Amazon