RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 70589 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 70589 Glass Seal for Refrigerated Display Units and Hinged Doors
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 70589 |
| Manufacturer Part # | 70589 |
| Height | 1.25" |
| Width | 9.55" |
| Depth | 12.65" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 70589 Top Glass Seal
