RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland other white china dinnerware.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 7056340 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 7056340 Door Gasket 10.10 Convot Herm for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 7056340 |
| Manufacturer Part # | 7056340 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 7056340 Door Gasket 10.10 Convot Herm 4
