- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 70555 0.35 Inch Screw 8-32 Thread Stainless Steel for OEM Assembly
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 70555 |
| Manufacturer Part # | 70555 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 70555 Screw Ma 08 32 Trph 84 Ss
