RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 7055-6R ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 7055-6R 24 Inch Stainless Steel Shelf Stationary with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 7055-6R |
| Manufacturer Part # | 7055-6R |
| Height | 3" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 7055-6R Shelf St. Stl. Stationary