Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products portable salad bar parts and accessories.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 7052 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 7052 Width 9 Inch Lid Assembly Stainless Steel OEM with Secure Seal
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 7052 |
| Manufacturer Part # | 7052 |
| Height | 4.5" |
| Width | 9.1" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 2.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 7052 Lid Assembly For 92085ser
