RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 705-290C-06 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 705-290C-06 18 Inch Cutting Board to Sp/su48 for High Volume Prep
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 705-290C-06 |
| Manufacturer Part # | 705-290C-06 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 705-290C-06 Cutting Board 10" Sp/su48 (24")
